FANDOM


Realne Imię (ang.Real Name) to imię osoby, które najsilniej rezonuje ze jej Wzorcem. Jest to określenie które definuje jej jestestwo, choć może się to jej niepodobać. Kształtuje się ono od naszych najmłodszych lat i zazwyczaj już po paru latach naszego istnienia ostatecznie się utrwala.

Najczęsciej, jest to nasze Imię i Nazwisko, nazwy którymi określa nas społeczeństwo, choć zdarzają się wyjątki. Na przykład, jeżeli wychowywałeś się w plemieniu rdzennych indian Ameryki Południowej gdzie zamiast imion, używa się nazw bestii i określenia jak "Nocna Pantera", w takim razie to jest własnie twoje Realne Imię.  Mimo to, nawet jeżeli zmienisz swoje "zwykłe imię", Realne Imię pozostanie takie jakim było wcześniej.

Znajomość Realnego Imienia daje znaczącą przewagę nad drugą osobą bo ułatwia korzystanie z Magii Sympatycznej . Dlatego Magowie  korzystają z Tajemnych Imion, ich okultystycznych pseudonimów.

Jedyną możliwością pozbycia się sympatii z Realnym Imieniem jest zostanie obdarowanym Prawdziwym Imieniem przez Arcymaga.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.