FANDOM


Mag który kroczy Ścieżką Potęgi, szybuje na niebiańskich wiatrach przez Krainę Aether i firmament gwiazd by sięgnąć Strażnicę Złotego Klucza.Tylko wybrani mogą wstąpić tutaj, pilnowani przez Anielski Zastępy z mieczami z ognia. Błyskawice uderzają każdego kto lata z fałszywymi skrzydłami, jak Ikar zgubiony przez swą pychę. Ten kto ma dzierżyć Nieziemski Płomień nie może się zawahać w obliczu przeciwności, i musi trzymać się jednej z wielu wizji boskości.

Rządzące Arkana Aetheru są  are Forces and Prime. The very realm bristles with energy — sometimes too much energy, threatening to burn those not shielded by divine purpose. The raw power of the prima materia, the fire of Creation that fuels magic, is born here and meted out to the Tapestry by Providence.

Other mages often fear Obrimos theurgists for their temperaments as much as for their judgmental attitudes. Nonetheless, all admire their strength, and call upon them first when the need is dire.


Rządzące Arkana: Pierwsza/Siły

[/wiki/grafika:Path-obrimos.png Podwładne Arkanum]: Śmierć

Nimbus:"Oświecający"

== Towarzystwo ==Mastigosi są niezwykle ostrożni z kim się zadają. Mają tendencje do bycia w jakimś stopniu paranoiczni, zwłaszcza gdy zadają się z innymi z ich Ścieżki ( za dobrze znają swój rodzaj by zaufać im w pełni ). Ich relatywnie mobilny styl życia - możliwy dzięki Arkanum Przestrzeni - także podkopuje jakąkolwiek stała organizacje czy afiliację. W konsekwencji, sojusze między Mastigosami są często tak krótkie jak to tylko możliwe. Interakcje z tego okresu są zazwyczaj zimne i rygorystycznie formalne nawet jak starają się za kulisami zdobyć nad drugim przewagę. Większość trwałych związków wielu Mastigosów tworzy z Lunatykami (albo innymi magami) których umysły zostały uwarunkowane do służby. Okazyjnie, Mastigosi służący tym samym władcom ( lub dzielący Lunatyków ) są zobligowani do współpracy przez dłuższe okresy czasu. W takich warunkach ich interakcje zależą w całości od magów zaangażowanych i nie opierają się na już istniejących ramach organizacji.

== Pochodzenie ==Czarnoksiężnicy to najczęściej zagorzali idywidualiści. Kroczą własnymi drogami niezależnie od tego co inni mogą o tym mówić. Są często buntownikami, innowatorami, egoistami i niektórzy wydają się naturalnie skłonni do oszustwa, uwodzenia czy manipulacji by zdobyć to czego chcą. Wielu na Ścieżce Chłosty zaczyna jako prawnicy, uwodziciele, wynalazcy, gwiazdy porno, kłamcy, obrazoburcy , socjopaci, pofresjach związanych ze zdrowiem psychicznym, pisarze, teleewangeliści i oszuści.


Teurdzy na Ścieżce Potęgi pracują z boskimi energiami przepełniającymi świat.

Powiązani ze Strażnicą Złotego Klucza w Krainie Aetheru.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.