FANDOM


Linia 12: Linia 12:
 
Jeśli mechanizm wiki jest dla ciebie czymś nowym, zachęcamy do przeczytania '''[[Wikia:Help:Tutorial 1|samouczka]]''' na Central Wikia
 
Jeśli mechanizm wiki jest dla ciebie czymś nowym, zachęcamy do przeczytania '''[[Wikia:Help:Tutorial 1|samouczka]]''' na Central Wikia
 
== Grafiki ==
 
== Grafiki ==
'''''Mrocznej Wiki''''' zawsze przydadzą się nowe grafiki, zwłaszcza autorów grafik z samych podręczników. Zapytacie się jak je zdobyć? Zdradzę wam sekret - bardzo prosto. Większość z artystów pracujących dla White Wolf jest profesjonalnymi albo półprofesjonalnymi grafikami którzy chcą by ich prace były docenione i często umieszczają swoje prace na deviantArt lub na swych prywatnych blogach, jako darmowe próbki. I dość często są to te próbki które trafiły do podręczników ze Świata Mroku. Pamiętajcie by jednak dołączać grafiki z sensem i w kontekście którego dotyczą w podręczniku. I tak, za dodawanie grafik tez są odznaki. ;)
+
'''''Mrocznej Wiki''''' zawsze przydadzą się nowe grafiki, zwłaszcza autorów grafik z samych podręczników. Zapytacie się jak je zdobyć? Zdradzę wam sekret - bardzo prosto. Większość z artystów pracujących dla White Wolf jest profesjonalnymi albo półprofesjonalnymi grafikami którzy chcą by ich prace były docenione i często umieszczają swoje prace na deviantArt lub na swych prywatnych blogach, jako darmowe próbki. I dość często są to te próbki które trafiły do podręczników ze Świata Mroku. Szukamy więc "<imię i nazwisko autora>" + "deviantArt" lub "blog" i bardzo duże szanse są że znajdziemy to czego potrzebujemy. Pamiętajcie by jednak dołączać grafiki z sensem i w kontekście którego dotyczą w podręczniku. I tak, za dodawanie grafik tez są odznaki. ;)
   
 
== Strony do rozbudowania ==
 
== Strony do rozbudowania ==

Wersja z 17:43, wrz 20, 2010

Witaj w Mrocznej Wiki.
W tej chwili edytujemy ponad 373 artykułów, zapraszamy do współpracy

O serwisie | Nowe strony | Nowe pliki | Aktywni użytkownicy | Kategorie | Samouczek | Strony pomocy

Facebook

<fb:recommendations></fb:recommendations>

Mroczna Wiki

Niniejszy serwis internetowy ma stanowić bazę informacji na temat uniwersów stworzonych przez firmę White Wolf. Więcej »

Najnowsze strony

Jak zacząć?

Jeśli mechanizm wiki jest dla ciebie czymś nowym, zachęcamy do przeczytania samouczka na Central Wikia

Grafiki

Mrocznej Wiki zawsze przydadzą się nowe grafiki, zwłaszcza autorów grafik z samych podręczników. Zapytacie się jak je zdobyć? Zdradzę wam sekret - bardzo prosto. Większość z artystów pracujących dla White Wolf jest profesjonalnymi albo półprofesjonalnymi grafikami którzy chcą by ich prace były docenione i często umieszczają swoje prace na deviantArt lub na swych prywatnych blogach, jako darmowe próbki. I dość często są to te próbki które trafiły do podręczników ze Świata Mroku. Szukamy więc "<imię i nazwisko autora>" + "deviantArt" lub "blog" i bardzo duże szanse są że znajdziemy to czego potrzebujemy. Pamiętajcie by jednak dołączać grafiki z sensem i w kontekście którego dotyczą w podręczniku. I tak, za dodawanie grafik tez są odznaki. ;)

Strony do rozbudowania

Zobacz do zalążków artykułów i sprawdź czy interesujący cię temat nie jest już rozpoczęty. Jeśli tak, możesz pomóc swą edycją. Jeśli nie, poniżej jest lista dawno nie edytowanych stron - może warto by informacje na nich odświeżyć?


Nowe strony

Aby napisać nowy artykuł w Mroczna Wiki, wpisz tytuł strony w pole poniżej.

Ranking Edytorów

Zapraszamy do obejrzenia obecnego rankingu edytorów Mrocznej Wiki.

Galeria


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.