Mroczna Wiki
m (Ścieżka Serca przeniesiono do Akord nad przekierowaniem)
Znacznik: VisualEditor
 
Linia 1: Linia 1:
'''Akord''' ( ang. ''Accord'' ), zwany także '''Ścieżką Serca''' ( ang. ''Heart-Path'' ), dla [[Bestiokrwiści|bestiokrwistego]] oznacza w jaki sposób jego [[Człowiek]] i [[Bestia]] dochodzą do porozumienia i [[Harmonia|Harmonii]]. Nazwa pochodzi od ludzkiego [http://pl.wikipedia.org/wiki/Akord określenia na współbrzmienie kilku dźwięków] i odnosi się do "muzyki duszy" jaką czuje w sobie dany człowiek-bestia. Pierwszy wyłania się podczas pierwszego momentu [[Aiaetha]] kończącego noc [[Pierwsza Przemiana|Pierwszej Przemiany]], kiedy Bestia uświadamia sobie że jest Człowiekiem i obie dochodzą do konsensusu. Każdy nadaje mu jakąś rolę w życiu, którą jednak może zmienić, poprzedzając to okresem [[Burzy]] i najczęściej mniej krwawa, acz tak samo bolesną, powtórką z nocy Pierwsza Przemiana.
+
'''Akord''' ( ang. ''Accord'' ), zwany także '''Ścieżką Serca''' ( ang. ''Heart-Path'' ), dla [[Bestiokrwiści|bestiokrwistego]] oznacza w jaki sposób jego [[Człowiek]] i [[Bestia]] dochodzą do porozumienia i [[Harmonia|Harmonii]]. Nazwa pochodzi od ludzkiego [http://pl.wikipedia.org/wiki/Akord określenia na współbrzmienie kilku dźwięków] i odnosi się do "muzyki duszy" jaką czuje w sobie dany człowiek-bestia. Pierwszy wyłania się podczas pierwszego momentu [[Aiaetha]] kończącego noc [[Pierwsza Przemiana|Pierwszej Przemiany]], kiedy Bestia uświadamia sobie że jest Człowiekiem i obie dochodzą do konsensusu. Każdy nadaje mu jakąś rolę w życiu, którą jednak może zmienić, poprzedzając to okresem [[Burzy]] i najczęściej mniej krwawa, ac tak samo bolesną, powtórką z nocy Pierwsza Przemiana.
 
*[[Wartownik Nory]] - Obrońca
 
*[[Wartownik Nory]] - Obrońca
 
*[[Wyrywacz Serc]] - Drapieżnik
 
*[[Wyrywacz Serc]] - Drapieżnik

Aktualna wersja na dzień 19:31, 5 mar 2018

Akord ( ang. Accord ), zwany także Ścieżką Serca ( ang. Heart-Path ), dla bestiokrwistego oznacza w jaki sposób jego Człowiek i Bestia dochodzą do porozumienia i Harmonii. Nazwa pochodzi od ludzkiego określenia na współbrzmienie kilku dźwięków i odnosi się do "muzyki duszy" jaką czuje w sobie dany człowiek-bestia. Pierwszy wyłania się podczas pierwszego momentu Aiaetha kończącego noc Pierwszej Przemiany, kiedy Bestia uświadamia sobie że jest Człowiekiem i obie dochodzą do konsensusu. Każdy nadaje mu jakąś rolę w życiu, którą jednak może zmienić, poprzedzając to okresem Burzy i najczęściej mniej krwawa, ac tak samo bolesną, powtórką z nocy Pierwsza Przemiana.

Patronaty a Akordy[]