FANDOM


(Utworzył nową stronę „'''Akord''' ( ang. ''Accord'' ), zwany także '''Ścieżką Serca''' ( ang. ''Heart-Path'' ), dla bestiokrwistego oznacza w jaki sposób jego [[Czło…”)
 
Linia 1: Linia 1:
'''Akord''' ( ang. ''Accord'' ), zwany także '''Ścieżką Serca''' ( ang. ''Heart-Path'' ), dla [[Bestiokrwiści|bestiokrwistego]] oznacza w jaki sposób jego [[Człowiek]] i [[Bestia]] dochodzą do porozumienia i [[Harmonia|Harmonii]]. Nazwa pochodzi od ludzkiego [http://pl.wikipedia.org/wiki/Akord określenia na współbrzmienie kilku dźwięków] i odnosi się do "muzyki duszy" jaką czuje w sobie dany człowiek-bestia. Każdy nadaje mu jakąś rolę w życiu, którą jednak może zmienić, poprzedzając to okresem Burzy i najczęściej mniej krwawa, acz tak samo bolesną, powtórką z nocy [[Pierwsza Przemiana|Pierwszej Przemiany]].
+
'''Akord''' ( ang. ''Accord'' ), zwany także '''Ścieżką Serca''' ( ang. ''Heart-Path'' ), dla [[Bestiokrwiści|bestiokrwistego]] oznacza w jaki sposób jego [[Człowiek]] i [[Bestia]] dochodzą do porozumienia i [[Harmonia|Harmonii]]. Nazwa pochodzi od ludzkiego [http://pl.wikipedia.org/wiki/Akord określenia na współbrzmienie kilku dźwięków] i odnosi się do "muzyki duszy" jaką czuje w sobie dany człowiek-bestia. Pierwszy wyłania się podczas pierwszego momentu [[Aiaetha]] kończącego noc [[Pierwszej Przemiany]], kiedy Bestia uświadamia sobie że jest Człowiekiem i obie dochodzą do konsensusu. Każdy nadaje mu jakąś rolę w życiu, którą jednak może zmienić, poprzedzając to okresem [[Burzy]] i najczęściej mniej krwawa, acz tak samo bolesną, powtórką z nocy Pierwsza Przemiana.
+
*[[Wartownik Nory]] - Obrońca
+
*[[Wyrywacz Serc]] - Drapieżnik
  +
*[[Tkacz Korzeni]] - Budowniczy
  +
*[[Ścigacz Słońca]] - Buntownik
  +
*[[Tancerz Wiatru]] - Prorok
 
==Patronaty a Akordy==
 
==Patronaty a Akordy==
 
[[Kategoria:Zmienne Rasy]]
 
[[Kategoria:Zmienne Rasy]]

Wersja z 20:37, wrz 18, 2010

Akord ( ang. Accord ), zwany także Ścieżką Serca ( ang. Heart-Path ), dla bestiokrwistego oznacza w jaki sposób jego Człowiek i Bestia dochodzą do porozumienia i Harmonii. Nazwa pochodzi od ludzkiego określenia na współbrzmienie kilku dźwięków i odnosi się do "muzyki duszy" jaką czuje w sobie dany człowiek-bestia. Pierwszy wyłania się podczas pierwszego momentu Aiaetha kończącego noc Pierwszej Przemiany, kiedy Bestia uświadamia sobie że jest Człowiekiem i obie dochodzą do konsensusu. Każdy nadaje mu jakąś rolę w życiu, którą jednak może zmienić, poprzedzając to okresem Burzy i najczęściej mniej krwawa, acz tak samo bolesną, powtórką z nocy Pierwsza Przemiana.

Patronaty a Akordy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.